162d5404e94b5dd58c506f0c23bb60ab.jpg

אימון Neurolanguage® Coaching יכול לעזור באופן משמעותי ל:

 

-   בעלי כישורי שפה אנגלית בסיסיים

-   אלו המרגישים שרצף הדיבור שלהם נתקע

-   אלו החווים חוסר בטחון בכישורי השפה שלהם

-   אלו שאינם בקיאים בדיבור על נושאים שונים: עסקים, פנאי, נימוסים וכו'

-   אלו הרוצים להתקדם מקצועית, אך נבלמים בגלל האנגלית

-   אלו שחוו חוויה קשה בעבר ואינם מסוגלים להתקדם

Image by Bench Accounting

מה זה Neurolanguage® Coaching ואיך זה יכול לעזור לך?

אימון Neurolanguage® Coaching מביא את המחשבה ואת הרגש יחדיו לתוך תהליך לימוד השפה. דרך הבנה כיצד המוח הלומד פועל,סגנון הלמידה המועדף עליו, אפשר לייצר תהליך למידה אפקטיבי, החוסך בזמן מציב מטרות קצרות וארוכות טווח. השיעורים כוללים לימוד ידע רלוונטי לתקופתנו, תוך כדי מתן כלים ומיומנויות, שאנו צריכים כדי לדבר אנגלית באופן רציף ובביטחון. לא תזדקקו לספרים מיוחדים או חוברות, אלא רק למחברת

איתה תוכלו לתרגל.

התקשרו אלי לקביעת שיעור חינמי של 30 דק', שבו נשרטט את הדרך שלכם להצלחה בכישורי השפה אליהם אתם שואפים, ואת המסע למטרה הסופית – חופש דיבור מלא בשפה האנגלית!

 

כיצד ניתוח והבנה של פעולות במוחנו יכול לעזור עם למידה של שפה זרה?

1. המוח מצוין בייצור מסגרות ושיגרה – בצורה זו המוח חוסך אנרגיה.

2. המוח אלסטי, גמיש ומשתנה כל הזמן – אם נשתמש בו בצורה אפקטיבית, הוא ילמד להתגמש שוב לצורה זו.

3. המוח עוזר לנו ללמוד, להחליט, לנתח, ליצור, לחשוב בהגיון ולדמיין – אם ניתן לו את התמריץ והגירוי הנכונים, תהליך הלמידה יהיה מהיר ויעיל יותר.

4. ע"פ החוקים האסוציאטיבי והחזרתי (ד״ר ג'ו דיספנזה) אפשר לאמן את המוח לבנות רשתות חדשות של נוירונים.

5. טראומה פסיכולוגית יכולה גם היא להשפיע על למידה. ייצור אופן חשיבה

אחר, ושחרור אמונות שגויות ומוטעות יקדמו תהליכים בקליפת המוח, היכולים לעזור לנו להתמודד עם הטראומה באמצעות חשיבה הגיונית, לוגית ואנליטית

Writing on a Notebook
 
 
f7c58d187ac833b245ee4551ee347efc_242X407.jpeg
758f87815001cd8e40f1230d86526bf2_258X404 (1).jpeg

לקוחות אלה מעדיפים להישאר אנונימיים

המלצות

 האנגלית הוא הכרחי, אני קוראת הרבה באנגלית ומבינה היטב, אבל בכל פעם שפתחתי את הפה לדבר, התחלתי לגמגם, לדבר בטעויות ויותר חמור מכך פשוט לדבר שטויות. הביטחון שלי בעצמי באנגלית היה מאוד נמוך. בשיחה הראשונה מול ניקול היא ערכה אתי מיפוי וביררה לפרטי פרטים את מטרותיי, את אוצר המילים הדרוש לי, את הקהל מולו אני מדברת. לאחר המפגש הראשוני היא שלחה לי תוכנית עבודה מסודרת עם מטרות מובהקות לחודשיים הקרובים, קישורים לאתרי אינטרנט שכוללים תכנים ונושאים שאני רוצה להתחזק בהם. כיום אני 10 שיעורים אחרי ומרגישה הרבה יותר טוב עם עצמי באנגלית . יתרה מזאת ניקול היא אדם מקסים, מאוד נעימה ואינטיליגנית וכל מפגש איתה נעים ומרומם . ממליצה בחום רב

I strongly recommend taking Neurolanguage coaching lessons with Nicole. She is very patient , she finds different ways to make the learning process more effective and efficient and mostly she helped me to feel more confident in my ability to speak English fluently.

Thank you very much. It was great to practice and learn with you. I enjoyed the course a lot. Highly recommended for everybody who wants to improve their level of English. Sessions are clear and well structured.

Nicole is the best English teacher I ever had. She recognized all my problems in speaking during the first lesson! The lessons with her are very fun and instructive. I recommend all to learn with her!

I recommend it everyone who wants to fulfill their potential & improve their professional English skills. I sincerely recommend that you study it. You will not regret it!